Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Pomóż obudzić Bartka

Pomóż obudzić Bartka

List rodziców absolwenta naszej szkoły.

 

Przyjaciele!

 

Nasz ukochany syn Bartek, 1 stycznia, miał nieszczęśliwy wypadek i doznał bardzo ciężkiego urazu mózgu. Przeszedł trudną operację, ale do dziś jest w śpiączce. Pomimo bardzo złych początkowych rokowań, Bartek niesamowicie walczy o swe życie i zdrowie!

 

Potrzebujemy Waszego wsparcia! #bartekzdrowiej

 

Jeśli zdecydowałeś się nam pomóc, to:
• zapraszamy do wsparcia nas poprzez szybką wpłatę tu: https://zrzutka.pl/ya3ydy
• możesz dokonać przelewu bezpośrednio na dedykowane konto Bartka w Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA: 94 8335 0003 0117 1411 2000 0050 - tytuł "Dla Bartka"
• przekaż 1% swojego podatku na Fundację Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA KRS: 0000164555, koniecznie z dopiskiem „Dla Bartka”

 

Jeśli nie możesz wspomóc nas finansowo, to udostępnij w Internecie naszą prośbę i poproś swoich znajomych o wsparcie Bartka. To również będzie dla nas wielka wartość!

 

Bartek jest fantastycznym młodym człowiekiem! Sportowiec (triathlonista i pływak), zawsze pełny energii oraz pozytywnych myśli, nigdy w życiu się nie skarży i zawsze najpierw myśli o innych, dopiero potem o sobie. Jest też honorowym krwiodawcą i przez wiele lat służył jako ratownik wodny. Dzięki temu, pomimo zaledwie 24 lat życia, już uratował wiele istnień ludzkich. Teraz on potrzebuje naszego wspólnego wsparcia!

 

Zmuszeni przez sytuację, starliśmy się z polską rzeczywistością osób znajdujących się w podobnym do nas położeniu. W niewielu istniejących publicznych klinikach wybudzeniowo-rehabilitacyjnych w Polsce dramatycznie brakuje miejsc. W kolejce czeka tysiące osób i dostanie się do nich może trwać latami. A Bartkowi potrzebne jest natychmiastowe wsparcie! Nasz syn wymaga profesjonalnej, całodobowej opieki medycznej, pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej. Szansą dla Bartka są kliniki niepubliczne, których jest w Polsce kilka. Niestety, miesięczny koszt pobytu w nich to ok. 20.000 do 30.000 zł. Długości procesu rehabilitacji dziś nie sposób przewidzieć, ale z pewnością będą to długie miesiące, może nawet lata.

 

Poza samym pobytem w klinice zmuszeni będziemy dokonać zakupu całej masy specjalistycznego sprzętu medycznego (jak łóżko przeciwodleżynowe, ssak, sprzęt do rehabilitacji i in.). Ratunkiem dla naszego dziecka może też być wszczepienie specjalistycznego stymulatora mózgu.

 

Z głębi serca Wam dziękujemy! Wiemy, że z Waszą pomocą zawalczymy o Bartka i zrobimy też coś wielkiego!

 

#obudzimybartka

 

------
Dla zapewnienia przejrzystości rozliczeń, zdecydowaliśmy, że Wasze wpłaty kierowane będą na konto Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA, która działa w sferze dobroczynnej już od kilkunastu lat, między innymi, od 2004 roku prowadząc Katolicką Niepubliczną Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim (www.katolicka.com.pl).

 

Katarzyna i Piotr Rutkowscy

 

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, ocean, niebo, na zewnątrz, woda i przyroda

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, broda

Data dodania: 2019-02-20 19:35:49
Data edycji: 2019-03-15 19:38:11
Ilość wyświetleń: 2941

Pomagamy rodzinom, dzieciom i młodzieży, osobom chorym i niepełnosprawnym, poprzez podejmowanie i wspieranie inicjatyw na rzecz godnego życia każdego człowieka.

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje