Pomóż obudzić Bartka

List rodziców absolwenta naszej szkoły.

Przyjaciele!

Nasz ukochany syn Bartek, 1 stycznia, miał nieszczęśliwy wypadek i doznał bardzo ciężkiego urazu mózgu. Przeszedł trudną operację, ale do dziś jest w śpiączce. Pomimo bardzo złych początkowych rokowań, Bartek niesamowicie walczy o swe życie i zdrowie!

Potrzebujemy Waszego wsparcia! #bartekzdrowiej

Jeśli zdecydowałeś się nam pomóc, to:
• zapraszamy do wsparcia nas poprzez szybką wpłatę tu: https://zrzutka.pl/ya3ydy
• możesz dokonać przelewu bezpośrednio na dedykowane konto Bartka w Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA: 94 8335 0003 0117 1411 2000 0050 - tytuł "Dla Bartka"
• przekaż 1% swojego podatku na Fundację Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA KRS: 0000164555, koniecznie z dopiskiem „Dla Bartka”

Jeśli nie możesz wspomóc nas finansowo, to udostępnij w Internecie naszą prośbę i poproś swoich znajomych o wsparcie Bartka. To również będzie dla nas wielka wartość!

Bartek jest fantastycznym młodym człowiekiem! Sportowiec (triathlonista i pływak), zawsze pełny energii oraz pozytywnych myśli, nigdy w życiu się nie skarży i zawsze najpierw myśli o innych, dopiero potem o sobie. Jest też honorowym krwiodawcą i przez wiele lat służył jako ratownik wodny. Dzięki temu, pomimo zaledwie 24 lat życia, już uratował wiele istnień ludzkich. Teraz on potrzebuje naszego wspólnego wsparcia!

Zmuszeni przez sytuację, starliśmy się z polską rzeczywistością osób znajdujących się w podobnym do nas położeniu. W niewielu istniejących publicznych klinikach wybudzeniowo-rehabilitacyjnych w Polsce dramatycznie brakuje miejsc. W kolejce czeka tysiące osób i dostanie się do nich może trwać latami. A Bartkowi potrzebne jest natychmiastowe wsparcie! Nasz syn wymaga profesjonalnej, całodobowej opieki medycznej, pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej. Szansą dla Bartka są kliniki niepubliczne, których jest w Polsce kilka. Niestety, miesięczny koszt pobytu w nich to ok. 20.000 do 30.000 zł. Długości procesu rehabilitacji dziś nie sposób przewidzieć, ale z pewnością będą to długie miesiące, może nawet lata.

Poza samym pobytem w klinice zmuszeni będziemy dokonać zakupu całej masy specjalistycznego sprzętu medycznego (jak łóżko przeciwodleżynowe, ssak, sprzęt do rehabilitacji i in.). Ratunkiem dla naszego dziecka może też być wszczepienie specjalistycznego stymulatora mózgu.

Z głębi serca Wam dziękujemy! Wiemy, że z Waszą pomocą zawalczymy o Bartka i zrobimy też coś wielkiego!

#obudzimybartka

------
Dla zapewnienia przejrzystości rozliczeń, zdecydowaliśmy, że Wasze wpłaty kierowane będą na konto Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA, która działa w sferze dobroczynnej już od kilkunastu lat, między innymi, od 2004 roku prowadząc Katolicką Niepubliczną Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim (www.katolicka.com.pl).

Katarzyna i Piotr Rutkowscy

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją