Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Budowa Sali Gimnastycznej

Zbiórka

KOSZT SALI GIMNASTYCZNEJ TO OK. 1 300 000 ZŁ.

POMÓŻ NAM ZREALIZOWAĆ MARZENIA DZIECI I RODZICÓW...

 

Nasza nowa lokalizacja: ZOBACZ

 

Miej wpływ  na ich przyszłość. Dbałość o rozwój fizyczny młodych ludzi jest równie ważna jak dbałość o ich rozwój duchowy czy wiedzę. Zobacz jak niewiele potrzeba aby mieć wpływ na kondycję fizyczną naszych dzieci. Uśmiech dzieci gwarantowany…

 

Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA prowadzi szkołę już od 2004 roku. Od początku wymagało to inwestycji w budynki którymi dysponowaliśmy. W 2004 roku wynajęliśmy zabytkowy budynek położony na terenie Zespołu Szkół Ogrodniczych  i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wojska Polskiego 8, wymagający generalnego remontu, wymiany wszelkich instalacji. Dzięki darczyńcom, rodzicom i wkładowi pracy wielu przyjaciół szkoły udało się stworzyć warunki do nauki naszym uczniom, chociaż ze względu na wiek budynku, wciąż wymaga on nakładów.

 

W związku z rozwojem szkoły i rosnącą liczbą uczniów od 2011 roku mamy drugi budynek szkolny. Wynajmujemy parter budynku będącego własnością Parafii Kościoła pw NMNP przy ul. Chopina. Uczą się w nim uczniowie klas 0-III. Znów wymagało to od nas poniesienia nakładów na remont dawno nieużywanego budynku. Wykończyliśmy sale lekcyjne, wymieniliśmy instalację grzewczą, adaptowaliśmy większe pomieszczenie na salkę gimnastyczną dla maluchów. Nie poradzilibyśmy sobie bez dobrych serc ludzi którzy wspierali nas swoją pracą, datkami i poradą.

 

Dziś stoimy przed nowym wyzwaniem. W trosce o jakość nauki podopiecznych fundacji, bezpieczeństwo, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców i uczniów, chcąc też mieć warunki do zaoferowania różnorakich usług edukacyjnych skierowanych do całej społeczności lokalnej, postanowiliśmy wybudować nową siedzibę szkoły – Centrum Edukacji BRAMA.

 

W 2015 roku Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA zakupiła działkę budowlaną położoną w Pruszczu Gdańskim przy ul. Dobrowolskiego (przy osiedlu Bursztynowym za galerią). Na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie projektowania i załatwiania wszystkich niezbędnych formalności i pozwoleń.

 

Wyzwanie przed nami wielkie, ale nauczeni doświadczeniem, wiemy, że troska o uczniów i dobre warunki do ich edukacji przyświeca wielu osobom. 

 

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że nas rozumiesz i poświęciłeś czas by przeczytać o tym co robimy i czego potrzebujemy. Od razu wyjaśniamy, że w zarządzie Fundacji są obecni i byli rodzice dzieci uczęszczających do szkoły katolickiej.

 

Zarząd Fundcji działa społecznie i za swoją pracę nie pobiera wynagrodzenia.

 

Prosimy wpłać TERAZ 20 zł lub inną kwotę i pomóż nam zbudować salę gimnastyczną w szkole katolickiej.

 

 

Data dodania: 2018-07-23 23:52:46
Data edycji: 2019-01-30 17:21:48
Ilość wyświetleń: 8675
Wpłać 20zł
Wpłać 50zł
Wpłać 100zł
Wpłać 200zł
Wpłać dowolną kwotę

Pomagamy rodzinom, dzieciom i młodzieży, osobom chorym i niepełnosprawnym, poprzez podejmowanie i wspieranie inicjatyw na rzecz godnego życia każdego człowieka.

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje