Nowość! 1,5% podatku dla OPP

Od 15 lutego rozpoczynają się rozliczenia podatku dochodowego.

Jak co roku zapraszamy do korzystania przy rozliczeniach podatku z programu Asysten PITy 2022

www.pity.pl

Wybrać w rozliczeniu podatkowym możemy tylko jedną organizację - przez wpisanie jej numeru KRS w sekcji o nazwie WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1,5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).

Zachęcamy Was do Wyboru Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny Brama.

Nasz KRS to 0000164555

Chociaż czasami wydaje się, że są to niewielkie pieniądze, ale w skali społecznej składają się na znaczące kwoty dla potrzebujących, objętych opieką i staraniami fundacji czy stowarzyszeń. Liczy się każda złotówka!

Program PITy 2022 Asystent posłuży nam od 15 lutego do końca kwietnia 2023 r. pomoże w rozliczeniu rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych, a także do końca września 2023 r. pomoże w rozliczeniu PIT-CFC.

Data dodania: 2023-01-20 21:09:07
Data edycji: 2023-04-04 17:54:43