Dziękujemy Wam za przekazanie 1,5% podatku PIT na ważne dla Was i dla nas cele

Wielkie serca naszej społeczności razem tworzą zmianę w życiu wielu osób i organizacji. Dzięki Waszej hojności i wsparciu, udało się osiągnąć cele, które mają ogromne znaczenie zarówno dla Was, jak i dla nas. Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za Waszą wspaniałą postawę i pomoc w dążeniu do tych ważnych celów.

Przekazanie 1,5% podatku PIT na cele, które są dla Was ważne, jest dowodem na Waszą zaangażowaną troskę o dobro innych. To nie tylko akty hojności, ale także wyraz solidarności i empatii. Dzięki Waszym datkom, możemy kontynuować naszą misję i realizować projekty, które wpływają na jakość życia wielu rodzin.

Jesteście cudowni!

Wasze wsparcie dotyka wielu obszarów naszego życia społecznego. Wsparliście edukację, pomagając młodym ludziom rozwijać swoje umiejętności i marzenia. Wspomogliście organizację, które służą osobom potrzebującym i wspierają różne inicjatywy społeczne. Wasza hojność istotna jest także w zakresie rozwoju sportu, przedsiębiorczości i kultury.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu osiągnęliśmy wiele ważnych celów. Dzieci miały dostęp do lepszej edukacji, osoby potrzebujące otrzymały wsparcie, a nasze miasta stały się bardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska. Wasza pomoc jest kluczowym elementem każdego z tych sukcesów.

Dziękujemy Wam!

Niech Wasza hojność i zaangażowanie stanowią inspirację dla innych. Wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze. Każda złotówka, którą przekazujecie na cele społeczne, ma ogromne znaczenie. Dzięki Waszemu wsparciu, nasze cele stają się osiągalne. :)

Dziękujemy Wam za Waszą hojność, za to, że wierzycie w moc pozytywnych zmian i za Waszą gotowość do działania. Razem tworzymy lepsze społeczeństwo i przyczyniamy się do rozwoju naszej wspólnoty. Wasza hojność jest źródłem nadziei i inspiracji dla nas wszystkich.

Niech Wasze dobro powraca do Was w postaci szczęścia i satysfakcji z dokonanego dobra. Dziękujemy Wam za Wasze serca pełne miłości i gotowość do pomagania innym. Razem stwórzmy jaśniejszą przyszłość.

Dziękujemy!

Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA