1 procent podatku

Na początku Wielkie Podziękowania za Waszą hojność, za zaangażowanie, za to, że jesteście, że wspieracie. Jesteście Naprawdę Niesamowici.

Dzięki Waszej pomocy mogliśmy wspierać uczniów, pomagać osobom z niepełnosprawnościami. 1 procent podatku dochodowego dla Fundacji BRAMA zdziałał cuda. :)

Dziękujemy i informujemy, że będziemy Wam przekazywać informacje o tym jak gospodarujemy środkami 1 procenta.

1 procent - to bardzo mała, ale bardzo ważna rzecz. Pomagaj!

W roku 2019 prosimy o przekazanie wpłat 1 procenta na działalność statutową Fundacji. Chcielibyśmy konsekwentnie pomagać szkole katolickiej. Marzy nam się budowa budynku Fundacji, który przeznaczymy na szkołę i nie tylko. Chcielibyśmy w nim prowadzić różne projekty dla mieszkańców.

Prosimy. Przekaż 1 procent podatku dla dzieci uczących się w szkole katolickiej w Pruszczu Gdańskim

Do rozliczeń PIT i do przekazywania podatku na wybraną przez Ciebie organizację, której ufasz korzystaj z programu PITy - https://pity.pl/

W programie PITy2018 zaznacz nasz numer KRS 0000 164 555

Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA